PENTA LASTİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKIMIZDAPENTA

MİSYON

Değişen koşullara göre yeni üretim organizasyonları kurarak en kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak çevre ve toplum bilincine sahip firma olmak.

VİZYON

Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, ürünlerle sektörü yön veren, alanında lider bir kurum olmaktır.

KALİTE

Uzman kadrosuyla üretimin tüm aşamasındaToplam kalite yönetimini benimseyerek en üst standartlarda üretim yapmaktayız.

SERVİS

Firmamız bünyesinde teknik resim/şablon veya görselden olduğu gibi müşteri istekleri doğrultusunda döküm üretimi yapmaktayız.

BİZ KİMİZ

18.08.2005 tarihinde tüzel kimliğine kavuşan PENTA LASTİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Başta İnşaat, Otomotiv, Tarım, Mobilya, Makine, Yedek Parça olmak üzere, bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosuyla üretimin tüm aşamasında kaliteli ürün/hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki yerini almıştır.

PENTA LASTİK SAN. ve Tic. LTD. ŞTİ. Üretmiş olduğu tüm ürünlere ait kalıpları kendi bünyesinde gerçekleştirip, müşteri isteği doğrultusunda her türlü hamuru da kendi bünyesinde hazırlamakta olup, aylık 30 tonluk üretim kapasitesiyle ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Başlıca ürünlerimiz arasında cam lastikleri, kapı fitilleri, floklu fitiller, pen lastikleri, süngerli lastikler, dış cephe giydirme fitilleri, sızdırmazlık contaları, dolgu lastikleri bulunmakta olup, müşteri ihtiyacı doğrultusunda özel amaçlı ürünlerimiz bulunmaktadır.

Aradığınız KALİTE ve GÜVEN ise doğru adrestesiniz.

penta-lastik-imalati-007
penta-lastik-imalati-001
penta-lastik-imalati-006